Opinie o miniroletach

Krzysiek

Szukałem taniego i skutecznego sposobu na zasłonięcie okien w mieszkaniu moich rodziców, i najbardziej spodobały mi się mini rolety. Opinie o tego rodzaju produktach były bardzo dobre, a przy tym udało mi się dobrze dopasować kolorystykę modelu do ścian, co dało bardzo ładny efekt wizualny.

Mariola

Moje stare rolety już brzydko wyglądały, dlatego chciałam kupić nowe i najbardziej spodobały mi się mini rolety, głównie ze względu na cenę i bezinwazyjny montaż, dzięki czemu sama poradziłam sobie ze zdjęciem starych modeli i założeniem nowych, serdecznie polecam!

Kamil

Chciałem zasłonić okna w biurze, ale nie dysponowałem sporym budżetem, dlatego zdecydowałem się na mini rolety. Opinie moich kolegów były zachęcające i nie żałuję wyboru. Produkt bez szaleństw, ale bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, a przy tym dobrze wpływa na wygląd pomieszczeń, dlatego polecam 🙂

Karolina

Nie znoszę intensywnego słońca, dlatego w lecie najchętniej zamknęłabym się w piwnicy. Z tego powodu kupiłam mini rolety do mojej sypialni i muszę powiedzieć, że świetnie spełniają swoje zadanie. Nie tylko ograniczają dopływ promieni słonecznych, ale nie dopuszczają do zbędnego nagrzewania się pomieszczenia.

Sabina

W moim nowym mieszkaniu nie było rolet, ani nawet karniszy, żeby zamontować zasłony, dlatego postanowiłam na szybko kupić mini rolety. Opinie koleżanek mnie zachęciły i dobrze, że im zaufałam! Początkowo chciałam, by te rolety były przejściowe a później kupić rolety zewnętrzne, ale jestem w pełni zadowolona i nie potrzebuję niczego więcej 🙂

Joanna

Uwielbiam spójne wnętrza, dlatego kupiłam mini rolety w zielonym kolorze, który jest praktycznie identyczny co moje dodatki w mieszkaniu. Dzięki temu już nie muszę narzekać na za mocne nasłonecznienie domu, a przy tym jego wnętrze jeszcze lepiej się prezentuje, serdecznie polecam!

Klaudyna

Jeśli chodzi o domowe majsterkowanie, to jestem straszną fajtłapą, dlatego zamawiając mini rolety bałam się, że nie uda mi się ich zamontować, ale okazało się, że nie tylko podołałam, ale wszystko nie zajęło dużo czasu. Serdecznie polecam, nie tylko przez prosty montaż, ale też bardzo atrakcyjną cenę!

Witek

Kupiłem mieszkanie, dlatego mój budżet był mocno ograniczony, dlatego zdecydowałem się na mini rolety, bo opinie na ich temat były całkiem nieźle. Zaskoczyła mnie przede wszystkim jakość zamówionych produktów oraz ich trwałość oraz dobry wygląd, dlatego przypuszczam, że długo nie będę wspomnianych rolet zmieniać 🙂

DNI – INNOWACJI © 2020